Scalp Health Center
Bizimle İletişim Kurun

SORU VE CEVAPLARLA SAÇ EKİMİ 2

fotolia_96311146_subscription_monthly_m-1*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama gördüğüm kötü örnekler var. Görüntünün çim adam gibi olmasını hiç istemiyorum.

 Saç ekimi sırasında açtığımız kanallar, eski saçlarınızın aynı yön ve açısında açılmaktadır. Aynı zamanda yeni saç çizginiz yaşınıza ve yüzünüzün oranına uygun belirlenmekte ve ekilen saçlar ve kendi saçlarınız arasında hiç bir fark oluşmamaktadır.

*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama kendi saçlarımın döküleceğinden korkuyorum.

Tedbirini aldığınız sürece hiç korkmayın. Operasyon sonrasında uyguladığımız medikal tedaviler PRP ( platelet rich plazma, kendi kanınızın özel bir işlem ardından tekrar saçlı seriye uygulanması işlemi), mezoterapi ( bir çok saçı ve saçlı deriyi güçlendirici ve besleyici ajanın bir araya getirilerek hazırlanmış özel bir karışımın saçlı deriye uygulanması) önerdiğimiz şampuanlar ve evde kullanım ürünleri sayesinde saçlarınızın sağlıklı kalma sürecini uzatmayı hedeflemekteyiz.

*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama çok ağrım olacağından korkuyorum.

Sakın korkmayın. Operasyon sırasında yapılan sedasyon, lokal anestezi ve serum içinde verilen ağrı kesici sayesinde operasyon öncesinde, sırasında ve sonrasında ağrınız olmayacak.

***Saç ekimi yaptırmak istiyorum ama operasyon şartlarından emin değilim.

Saç ekimi ameliyathanede ve gerekli tüm tedbirler alınarak yapılmaktadır. Maximum sterilizasyon ve işlerinde ehil ekipler tarafından yapılmaktadır.

*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama çok yoğunum. Nasıl vakit ayıracağım?

Listemizde çok yoğun olup kendine zaman ayıran bir sürü hasta var. Sizde yapabilirsiniz. Operasyonun olacağı günün haricinde iki gün dinlenmeniz yeterlidir. Daha sonra gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama kimsenin anlamasını istemiyorum.

Saçlarınız eğer yeterli uzunlukta ise saçların tamamını kesmeden saç ekimi yapmak mümkün. Yani saçınızın tamamını traş etmeden saç ekimi yaptırabilir ve kimsenin anlamamasını sağlayabilirsiniz.

*** saç ekimi yaptırmak istiyorum ama sonrasında nasıl yatmam gerekecek, uykusuz kalmaktan korkuyorum.

Elbette zaman zaman uyanabilirsiniz fakat önerilerimiz doğrultusunda rahatlıkla uyuyabileceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan soru ve cevaplarla SAÇ EKİMİ 1 başlıklı makalemizde bodrum saç ekimi, ekilen saçlar ne zaman çıkar ve fue saç ekimi fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir