Scalp Health Center
Bizimle İletişim Kurun

Saç Mezoterapisi Yaptıranların Yorumları

sac mezoteraspisi yorumlariMerhaba, Sacekiminfo.com ziyaretçileri…

Bugün sizlerle Saç Mezoterapisi Yaptıranların Yorumlarını paylaşacağız.

Aramalarda saç mezoterapisi tedavisinin yoğunluğunu fark ettiğimizde bu durumu takip altına alarak en çok bu tedaviyi yaptıranların yorumlarının merak gördüğünü anladık ve bizde sizler için saç mezoterapisi tedavisini yaptıranların yorumlarını ve bu tedavi ile ilgili sorulan soruları bir başlık altında toplamaya karar verdik.

Saç mezoterapisini kısaca açıklayacak olursak, bu tedavi yöntemi zayıflamış, güçsüzleşmiş ve ölmeye yüz tutmuş saç tellerinin tamamen dökülmeden eski sağlığı ve gücüne kavuşturmak için kullanılır.

Saç mezoterapisi yönteminde saçın ihtiyacı olan vitamin ve mineraller saçlı deriye enjekte edilerek saç köklerinin beslenmesi sağlanır.

@ Ahmet Zaim – 19 Nis 2013

Benimde saçlarım dökülmeye başladı çok cansız ve kuru, elimi atsam dökülüyor sanki dökülmek için bahane arıyormuş gibi bir hali var saç ekimi yaptıracaktım ancak saç ekimini araştırırken bu yöntemin benim işimi göreceğini anladım acaba bu yöntem ile saçlarına tekrar kavuşan ya da en azından dökülmesine ve saçlarının sağlığına kavuşan kimse oldu mu ?

@ Ökkeş – 14 Haz 2013

Selam benim saçlarım dökülmeye başladı saçlarımın dökülmesini durdurmak istiyorum ve bu soruna saç mezoterapisi güzel bir cevap olabilir diye arkadaşlarımdan bir kaç tanesi söyledi birazda ben araştırdım okuduğum yazılara göre en iyi sonucu alabileceğim ve saçlarımın eski sağlıla kavuşa bilmesi mümkün peki bu işlemin fiyatı ne kadar acaba.

@ Sadi – 22 Haz 2013

Selamlar, saç dökülmesi yaşadığım günlerde saç ekimi uygulamasını uzun süre araştırmıştım dikkatimi çeken bir saç tedavisi olmuştu o da saç mezoterapisi işlemi bu işlemi detaylı bir şekilde araştırdım ve önüme olumsuz çıkan hiç birşey olmadı yan etkisi yoktu işlem sayesinde bulaşan hiç bir hastalık yoktu daha sonra bir saç ekim merkezine giderek saç ekimi doktoru ile görüştüm ondanda detaylı bir bilgi aldıktan sonra tamamiyle ikna olmuştum saç mezoterapisi işlemine hemen randevu aldım ve ilk tahlillerden sonra saç mezoterapisi işi için gün aldık sonunda bu tedaviyi doktorum uygulamıştı ve ikinci seansta etkisini görmeye başladım çok hızlı bir şekilde gelişim sağlayan bir tedavi.

@ Yasemin İnce – 19 Nis 2013

Saç Mezoterapisi işlemini yaptıranlardan biriside benim. Yukarıda yazıldığı gibi saçların zayıflaması, cansızlaşması, kırılması ve sağlığını yitirmesi durumlarında kullanılır Saç Mezoterapisi.

Ben 3 yıl önce yaptırdım bu işlemi ve 4 ay içerisinde etkisini gördüm saçlarım ahenkle dans ediyor diyebilirim. Neredeyse hiçbir yan etkisi olmayan bir teknik.

@ Yelda Bahar – 14 Haz 2013

Merhabalar, ben menopoz dönemindeyken bu yöntem ile saç dökülmesinden kurtuldum arkadaşlar bu yöntem saç dökülmesi ve saçların sağlığını yitirmesi sonucunda kullanılmaktadır ve iyi neticelere ulaşa bileceğiniz bir yöntemdir saç mezoterapisi.

@ Burcu – 19 Nis 2013

Ben 40′lı yaşlarımdayken saçlarım çok kötü durumdaydı elimi atsam kırılıyordu dökülüyordu elimi saçlarıma atmaya korkar olmuştum ne yapsam da kurtulsa diye düşünürken arkadaşım saç mezoterapisi yaptırmam söyledi tabi ben o zaman saç mezoterapisinin ne olduğunu bilmiyordum bile hemen araştırmaya başladım.

Geniş bir araştırma sonucu etkili olduğunu gördüm ve hemen saç ekim merkezine giderek muayene oldum gerekli tahlil ve tetkiklerden sonra saç mezoterapisinin ilk seansı için randevu aldım. 10 seans uyguladı doktorum saç mezoteraspisini ve çok hızlı bir şekilde etkisini gösterdi şimdi saçlarım çok güzel şampuan reklamlarında oynayan mankenlerde ki gibi saçlarım var şuan.

Bence bu yöntemin fiyatı değil size kazandırdıkları daha önemli arkadaşlar onun için size tavsiyem fiyat takıntınız olmasın hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile saç mezoterapisi yaptırabilirsiniz.

@ Reşat Kaya – 14 Haz 2013

Saç mezoterapisi işlemi ne kadar acaba ya da neye göre belirleniyor bilgisi olan var mı bu konuda.

@ Ögzür Öz – 27 Haz 2013

Saç ekimi yöntemleri arasında olan saç mezoterapisi yöntemi ile saçların eski sağlığına kavuşması sağlanır. Saç mezoterapisi gerçekten güzel ve etkili bir yöntem ben 3 sene önce saç mezoterapisi ile tanıştım ve çok hızlı şekilde saçlarımı gençlik dönemimdeki gibi canlı ve sağlıklı hale getirdi.

@ aylin – 28 May 2013

Merhaba benim saçlarım da hızla dökülmeye başlamıştı biraz araştırdım sac mezoterapisi ile karşılaştım ve gerekli yerlere müracaat ederek ne yapmam gerektiğini öğrendim İstanbul’da bu işlemi yaptırdım su an saçlarım çok iyi durumda dökülmesi durdu ve yeni saçlar bile çıktı eminim bu işlemi yaptıran herkes memnun kalacaktır.

@ arda_78 – 22 May 2013

Saç dökülmesine karşı bilgilendirme tam olarak yapılmış arkadaşlar burada tabi ki saç ekimi yaptırmak isteyenler öncelikle yazıyı dikkatle okurlarsa engel bir durum yok ama tabi ki önce saç dökülmesini engelleyici çözümleri denemek gerekir.

 

Not: Bu yorumların hepsi kendi sitemiz üzerinde Saç Mezoterapisi yazılarında ziyaretçilerin yapmış oldukları yorumlardır.

Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları başlıklı yazımızdan araştırmalarınıza devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda Saç Neden Dökülür başlıklı makalemizde kadın saç dökülmesi, kadınlarda saç dökülme nedenleri ve kadınlarda saç dökülmesi nasıl olur hakkında bilgiler verilmektedir.

52 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir