Scalp Health Center
Bizimle İletişim Kurun

Saç ekiminde Fiyat Farklılıkları

Saç ekiminde Fiyat FarklılıklarıSaç ekimi fiyatları ortalama 2000 – 6000 TL arasında değişmektedir. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. Ancak bireyler bu fiyat değişiklikleri arsındaki uçurumunu doğal olarak merak ederler ve sebebini öğrenmek isterler.

Saç ekimi yapan bir hastane ya da saç ekim merkezi bu işi yıllardır yapıyor ise, oturmuş bir sistemleri vardır bu da maliyeti azaltmak için önemli bir etken haline gelmektedir. Saç ekimi uygulamasını yapan merkezler operasyon sayılarına göre ameliyathane kullanım ücreti ödemektedirler. Kendini bu konuda ispatlamış bilindik saç ekim merkezleri fiyatlarından kesinlikle taviz vermezler. Yaptıkları işin tam karşılığını almak isterler.

Ancak bu piyasada yeni olan ve bu uygulamayı yeni yeni kullanmaya başlayan bir saç ekim merkezi ve saç ekimi uzmanı, fiyatları düşük tutabilirler. Çünkü belirli bir ekibi yoktur ve bu işi yapan ekiplerden partime destek alarak işi yürütmek isterler. Piyasada yeni olduğu için, fiyatları geri çeker ve üstelik çok fazla bir kar elde edemezler haliyle de çok fazla bir kar elde edemezler.

Saç ekim fiyatlarındaki farklılıklardan biriside bu kliniklerin nerede bulunduklarından verdikleri kiraya kadar hepsini etkisi olmaktadır. Örneğin İstanbul da ki saç ekim merkezi ile bir Amasya da ki saç ekim merkezinin binaya verdikleri kiralar arasında çok büyük fark vardır. Bu durumda saç ekimi fiyatına yansımaktadır haliyle.

Yukarıda anlattıklarımız saç ekimi merkezlerinin aralarındaki fiyat farklılıklarının sebepleridir. Saç ekimi konusunda uzman hale gelmiş, rağbeti çok olan kurumsal yapısı tamamen oturmuş merkezleri tercih etmeniz de son derece fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan FUE Saç Ekimi Ne Kadar? başlıklı makalemizde fue saç ekimi fiyat, fue saç ekimi fiyatları ve fue saç ekimi ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir