Scalp Health Center
Bizimle İletişim Kurun

FUE Saç Ekimi Ne Kadar?

FUE Saç Ekimi Ne KadarSaç ekimi yöntemleri kişiden kişiye farklılık gösterdiği gibi FUE yöntemi ile saç ekimi ameliyatı da kişiden kişiye farklılık göstermektedir. FUE yöntemi ile saç ekimi yaptıracak kişinin kafasında ne kadar ne kadar açıklık olduğu çok önemli bir husustur. Çünkü doktorunuz bu açıklık kadar saç ekimi yapmak zorundadır.

FUE saç ekimi fiyatı ortalama 2000 – 8000 TL olarak farklılık göstermektedir. FUE yöntemi ile saç ekimi yaptıracak olan kişinin bu fiyatları kabullenmesi gerekmektedir.  FUE yöntemi ile saç ekimi yaptırdığınızda görünümünüz tamamen değişir. Fiyatlar saç ekim merkezinden merkezine, ilden ile, bölgeden bölgeye farklılık gösterir.

FUE saç ekimi ne kadar sorusana gelince aslında operasyondan sonra saçlarınızın aldığı durumu görünce verdiğiniz parayı azımsayacaksınız. Kel olmamak için verdiğiniz 6000 – 8000 TL aslında sizi mutlu etmeli. Bu operasyon sonlarında saçlarınıza ve gençlik döneminizdeki haline kavuşacaksınız çünkü.

FUE saç ekimi diğer saç ekimi yöntemlerine göre daha maliyeti yüksek olan bir saç ekimi yöntemidir. FUT yönteminde saç kökü alımı kafanın arka kısmından yani ense bölgesinden şerit halinde bir deri parçası olarak alınıp daha sonra özel mikroskoplar altında ayrıştırılıp daha sonra dökülme meydana gelen kısımda daha önce açılmış kanallara yerleştirilerek ekim işlemi yapılır. FUE yönteminde ise yine aynı bölgeden alınır ancak alım yöntemi farklıdır FUE yönteminde saç kökleri tek tek alınır ve dökülme meydana gelen kısma yine daha önceden açılmış kanallara tek tek ekim işlemi gerçekleştirilir.

Bir önceki yazımız olan Saç ekimi neden ameliyathane ortamında olmalıdır? başlıklı makalemizde saç ekimi, saç ekimi operasyonları ve saç ekiminde ameliyathane hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir