Scalp Health Center
Bizimle İletişim Kurun

GÖLGELENDİRME NE SIKLIKLA YAPILABİLMEKTEDİR?

golgelendirme-teknigi

 

Her geçen gün geliştirilen farklı ürünler ile insanlığa daha fazla konfor sunulmaktadır. Seyrekleşen ve kelleşen saç derisi için geliştirilen gölgelendirme tekniğisaça doğal ve dolgun bir görünüm kazandırmaktadır. Kullanılan  hammaddeler de sentetik boyalardan üretilmez ise  uzun süre kalıcılık sağlamaktadır.

Saç Gölgelendirme Teknikleri Hangi Aralıklarda Yenilenir

Saçların çıkış yönü göze alınarak nokta atışları ile saç derisi renklendirilir.  Gölgelendirme tekniği olarak adlandırılan bu işlemin,  6 – 8 yıl kalıcılığı olabilmektedir. Günlük kullanımlar için kullanılan pratik ürünler arasındaki kutulu topikler ise  gün içerisinde karşılaşacağınız olumsuz hava şartlarında akma ya da dökülme gibi durumlar meydana getirebilmektedir.

Gölgelendirme Tekniklerinin Avantajları

Hem fiyat, hem uygulama kolaylığı hem de yöntem sonrasında iş gücü kaybının yaşanmaması saç ekimi ni de desteklemesi göze alındığındasaç gölgelendirme tekniği de avantajlı seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama  bir kaç saatte işlem tamamlanmakta ve bireyler dolgun görünümlü saçlara sadece dakikalar içerisinde kavuşabilmektedir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Doktorunuza Danışın başlıklı makalemizde altan yücetaş, dokta altan yücetaş ve kalıcı toppik hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir